שאלות ותשובות - אישורי הגעה לחתונה וסידורי הושבה לאירועים

אנחנו יודעים שיש לכם שאלות בנוגע לשירותים שלנו. לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו בצורה מפורטת.

שאלות ותשובות לשירות אישורי הגעה לחתונה

תכל'ס, לפני 25 שנה ההורים שלנו לא עשו אישורי הגעה לחתונה, והכל דפק כמו שעון ואחוזי הדיוק? מי בכלל בדקת את זה אז. זה נכון, אבל היום זה ממש לא אותו דבר. פעם היינו מזמינים אורחים מהמעגלים הקרובים, משפחה קרובה, חברים קרובים וזה היה יוצר אוטומטי אחוזי דיוק גבוהים.

היום רוב האורחים שאנחנו מזמינים לחתונה הם ממעגלים רחוקים, חברים מהעבודה, משפחה רחוקה, אורחים מהמושב, אורחים מלימודים, חברים של אמא מהעבודה וכו'. אלו אורחים שאין לנו תשובה וודאית אם יגיעו לחתונה או לא. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, עובדים ונותנים את הנשמה, בכדי לחסוך לכם כסף והרבה כסף! אם הזמנתם 300 אורחים ולא תעשו אישורי הגעה, על כמה תתחיבו לאולם? 280? 250? אולי 220? 

אוקיי, אחרי שהבנו שחייבים לדעת כמה בדיוק ארוחים יגיעו לחתונה, אז בוא נעשה את זה לבד, למה לשלם על זה כסף? צודקים! תעשו לבד, קדימה תתחילו… אנחנו ממליצים שתתחילו שבוע ימים לפני האירוע יודעים מה אנחנו ניתן לכם להתפנק, תתחילו 10 ימים לפני האירוע… התחלתם, רגע מה נתקשר אנחנו לאורחים? הרי לא יגידו לנו את האמת, איזה אורח יגיד את האמת לחתן שיתקשר וישאל "אחי אתה מגיע לאירוע שלי?" טוב נו זה ברור, אנחנו לוקחים את החברה של הכלה, או בת דודה ויש אפילו את היותר מתוחכמים, הכלה תתקשר למשפחה של החתן והחתן יתקשר למשפחה של הכלה ורגע הדודה הזאת מכירה את החתן והדוד הזה מכיר את הכלה…ובעצם שבוע הבא המקווה ויש מדידות אחרונות לשמלה ופגישה עם הרבנית ופגישה עם הרב, וטעימות באולם ובחירת שירים עם התקליטן ולרוץ לקנות שתיה חריפה…טוב נעשה בערב כמה טלפונים (נתקשר מחסוי) אבל אז חצי לא עונים…וכבר אנחנו עייפים גמורים…וכל הכאב ראש הזה….בשביל כמה שקלים שלמישהו אחר יתפוצץ הראש! וכמה שיותר כי אנחנו משלמים על זה!

הזוגות שלנו ב- wisely.events יודעים טוב, הכסף הגדול הוא בכסף הקטן של אישורי ההגעה לחתונה. השירות שלנו אומנם עולה כמה שקלים אבל הוא מחזיר את עצמו באחריות מלאה, אין ולא יהיה חתונה או אירוע שכמות המוזמנים שתזמינו יהיו שווים לכמות המוזמנים בפועל ובנקודת המוצא הזאת היא כמה תזמינו, כמה אנחנו נגיד לכם שיגיעו וכמה בפועל יגיעו. אנחנו מומחים שהיחס הזה יהיה מדוייק כמה שיותר. אבל אל תאמינו לנו, אנחנו סתם מנסים למכור לכם את השירות ושתסגרו אצלנו, תשאלו את כל הזוגות שלנו בדף ההמלצות שלנו: קישור לדף המלצות

הרבה זוגות חושבים שתהליך אישורי הגעה לאירוע הוא תהליך פשוט ומהיר, אז זהו שלא! אנחנו משלבים טכנולוגיה מתקדמת עם צוות טלפניות אישי ואנושי בכדי להגיע למקסימום דיוק בתוצאות.התהליך מתחלק ל 3 שלבים:

לפני האירוע: שולחים סמס אישי לאשר הגעה במערכת הדיגיטלית שלנו, הסמס הוא סמס שנשלח בצורה אישית כאשר בתחילת הסמס מופיע שם האורח, זה יוצר רושם לאורח שאנחנו יודעים מי הוא ונעשתה פניה אישית רק אליו (למרות שבפועל זה נשלח מהמערכת הדיגיטלית שלנו).

בדרך כלל עונים האורחים הצעירים אבל אנחנו לא שוכחים את שאר האורחים וכאן נכנסות צוות הטלפניות שלנו שיתקשרו לכל האורחים שלא ענו על הסמס הדיגיטלי שלנו (כמובן שמי שכבר ענה בסמס אין צורך להטריד אותו בשיחת טלפון)

שינויים/עדכונים בזמן התהליך מבוצע דרך המערכת בצורה פשוטה וקלה והשינוי משוקף בדו"ח אישורים תוך כמה שעות.

הרבה פעמים יש אורחים שמעדכנים ישירות את ההורים או אפילו אתכם ישירות, חשוב מאוד שתעדכנו אותנו, למה? מהסיבה הפשוטה, אין צורך להטריד את האורחים שכבר הודיעו שהם באים או לא באים. זה מציק ומשדר חוסר רצינו מצידנו כחברה לא רצינית. לכן חשוב שכל עדכון תעדכנו אותנו.

תמיד תמיד ותמיד יהיו (גם באירוע שלכם) כאלו שמתלבטים, סתם כי בא להם להתחמק, כי הם באמת מתלבטים, או כי אין להם תשובה באותו רגע שהטלפנית התקשרה, אל דאגה אנחנו לא זונחים אותם, אנחנו מתקשרים אליהם שוב בסמוך לאירוע, כמה שיותר קרוב. אך לצערנו הרב, גם באירוע שלכם זה יקרה, גם בסמוך לאירוע יהיו עדין אורחים שמתלבטים זה בסדר, בשביל זה יש את רזרבה.

תמיד תמיד תמיד יהיו (גם אצלכם) אורחים לא זמינים, נסעו לחו"ל (ויש קוד גישה לטלפון), אורחים באיזור ללא קליטה אורחים שהמספר שהעברתם לנו לא נכון ואז המספר לא זמיו אל דאגה בשביל זה יש לנו סימון מיוחד בדו"ח שתוכלו ישר לטפל בעניין ולהעביר לנו את המספר הנכון (ולא אל תדאגו זה לא נחשבת רשומה חדשה, לא אנחנו לא תופרים אותכם בעוד כסף)

תמיד תמיד ועוד הפעם תמיד יהיו כאלו אורחים שלא עונים, אל דאגה בשביל זה פיתחנו מנגנון איתור אורחים שלא עונים. מה עושים? אחרי שבסמס האורח לא ענה, צוות הטלפניות מתקשר לאורח פעם ראשונה בשעות הבוקר במידה והאורח לא ענה, מתקשרים יום למחרת בשעות הצהריים במידה וגם לא ענה, מתקשרים יום למחרת בשעות אחרי הצהריים, במידה והאורח גם לא ענה מנסים יום למחרת בערב במידה וגם לא ענה, אז…בסמס לא ענה ובעוד 4 נסיונות שיחה האורח לא ענה סיכויים גבוהיים שהאורח לא יגיע, וכאן המקום לציין שהטלפון שבו אנחנו משתמשים לא חסוי ככה שהאורח יכול לחזור למספר טלפון ואשר הגעה.

3 ימים לפני מועד האירוע אנחנו נעביר לכם דו"ח סופי, הדו"ח הסופי ישקף את מקסימום אישורי ההגעה שביצענו, זה בעצם המספר הכי קרוב לכמות שיגיעו לאירוע. אבל, ופה יש אבל גדול, כמובן שאין 100% ולכן אנחנו לוקחים מקדמי ביטחון, מהנסיון הרב שלנו בתחום אישורי ההגעה, אנחנו יודעים לאמוד באחוזי דיוק גבוהיים (יכולים להתרשם מהמלצות בדף הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/wisely.events/ או לדף הממלצות שלנו באתר כאן.

בכל סוף יום (באיזור הערב) תקבלו מאיתנו במייל ובוואטסאפ דו"ח אישורי הגעה יומי, הדו"ח ישקף את כמות השיחות שביצענו, מי אישר, מי מתלבט ומי לא יגיע אנחנו לא מסתירים שום דבר, יש שקיפות מלאה בכל התהליך, בניגוד לחברות אחרות שמעבירות דיווח לקראת סוף התהליך. אצלנו ב events תדעו בדיוק כמה עבדנו ואת מי אישרנו בכל יום עבודה.

ביום האירוע: כבר אין יותר מדי מה לעשות, יש דבר אחד חשוב ורצוי שתעשו, לחייך וליהנות מהאירוע. אנחנו נשלח באיזור השעה 12:00 סמס אישי שיתזכר את האורחים שהערב הוא היום המיוחד שלכם ובנוסף, נצרף לסמס קישור ניווט (באמצעות אלפיקציית WAZE) לאולם שלאורחים שלכם יהיה קל להגיע לאולם.

זוגות שמעוניינים לבצע הושבה דיגיטלית, שליחת סמס אישי עם מספר השולחן של האורח, בערב האירוע יוכלו לקבל פרטים בטלפון…

יום לאחר האירוע: זה יום מיוחד לא פחות מיום האירוע, כל המתח יורד והדבר שהכי כייף לשמוע זה מחמאות מהאורחים על כמה האירוע שלכם היה מוצלח ומדהים וגם פה אנחנו ב- events נכנסים לתמונה, אנחנו נשלח באמצעות המערכת הדיגיטלית שלנו סמס דיגיטלי חכם מיוחד ומרגש "תודה שחגגתם איתנו" הייחודי בסמס "תודה" שלנו הוא שהמערכת שלנו מאפשרת לאורח להגיב על הסמס ותגובת האורח מועברת ישירות לטלפון שלכם!

כל השלבים ונקודות הבקרה לאורך התהליך יוצרים אחוזי דיוק גבוהים, מונעים טעויות ויוצרים חוויה משותפת ונעימה של הזוג, בואו לא נשכח שבסוף אנחנו כאן בכדי שלכם, הזוג, יהיה כייף ונעים לעבור את תהליך אישורי ההגעה ולחסוך לכם את כאבי הראש והעבודה הסזיפית ובוא ניהיה גלויים – זאת עבודה מעצבנת

שאלת מיליון הדולר, כל האתר (כמעט כולו) עוסק בשאלה הזאת. ואם נגלה לכם את התשובה, איך נתפרנס :-)? ועכשיו רגע של רצינות, הרבה זוגות שלנו מתבאסים שכמות האורחים שהם תכננו לא מגיעים לאירוע והיו רוצים שיגיעו יותר.
הרי שהם צודקים, אין זוג שלא רוצה שיגיעו כמה שיותר אורחים לחתונה, אבל אותנו מעניין דבר אחר, אנחנו פה למטרה ברור וחדה – לדעת כמה בדיוק אורחים יגיעו לאירוע.
המצב הכי טוב, מבחינתנו, שאורחים אומרים לנו שהם לא באים – זה מצב מצויין! לא, לא נפלנו על הראש! ממש לא! ונסביר: נניח שיש 500 אורחים מוזמנים לחתונה, ונגיד ו150 עדכנו אותנו, בסמס, דרך הטלפניות או בכל ערוץ אחר, שהם לא באים. הם בוודאות אמרו שהם לא באים זה אומר שהם לא משקרים! זה אומר שהם לא יגיעו, זה אומר שהם חסכו לכם 150 מנות כפול 250 ₪ (מחיר מנה ממוצעת)! אז נכון זה קצת מבאס ש- 150 אורחים לא יגיעו אבל מצד שני היה עדיף שתחשבו שאותם 150 אורחים יגידו לכם שהם באים אך ביום האירוע בפועל לא יגיעו? כל זוג בר דעת יגיד שברור שלא.
אז שאנחנו אומרים שטוב שאורחים מאשרים שהם לא באים זה לטובת הזוג!

אוקיי, אז את החלק הקל עברנו, מה עם היתר? מי זה כבר היתר? המתלבטים, אלו שלא ענו ואלו שלא זמינים.
נתחיל עם המתלבטים – אם אורח מתלבט בתחילת התהליך הרי שזה הגיוני ואפילו מובן, אבל מה קורה עם האורח מתלבט 3 ימים לפני האירוע (ויש לנו דו"ח סופי להעביר לכם) אז פה יש מצב ברור וחד משמעי, בהנחה והאורחים שלכם הם לא ראש הממשלה (שהלו"ז שלהם צפוף), אז אורח שעדין מתלבט הוא אורח שב- 99% לא יגיע לאירוע, פשוט כנראה ולא נעים לו לעדכן אותנו שהוא לא מגיע, הוא לא מבין שהוא עושה יותר נזק מתועלת אבל "לא נעים" מנצח ולכן את המתלבטים נקח ברזרבה. כנ"ל כאלו שלא ענו או לא זמינים אנחנו ניקח אותם ברזרבה גם אבל במשקל אחר. (יש לנו משקל לכל סטאטוס – למשל: אם יש 15 אורחים מתלבטים, אנחנו יודעים כמה יגיעו מתוך ה- 15 מתלבטים, המשקל שונה מ- 10 אורחים שלא ענו, זה כמות אורחים אחרת שיגיעו)

שעות הפעילות!?! את מי זה מעניין? הרי שאין פה חנות שאני מגיע/ה לרכוש משהו. אז זהו שזה מאוד חשוב! בשירות אישורי הגעה לחתונה שאנחנו מספקים זה עניין קריטי. למה? עכשיו כשאתם קוראים את המידע באתר שלנו אתם רגועים ועוד לא מרגישים את הלחץ (טוב אולי יש כמה כלות שכבר לחוצות:-)) אבל כ-שבוע לפני החתונה הלחץ הולך ומתגבר, והסקרנות בשיאה, מי יגיע לחתונה ומי לא יגיע, מי מתלבט ומי יכתוב ברכה מגניבה. העניין הוא שבשעות הבוקר אתם עסוקים, לימודים, עבודה ושאר עסוקים, אבל בערב "החיים מתחילים" ואז מתעוררות השאלות, העדכונים ועוד עדכונים ובעצם…אתם רוצים להיות עם היד על הדופק. ופה אנחנו נכנסים לתמונה, לכל זוג אנחנו מקצים מנהל אישורי הגעה אישי וצמוד שזמין עבורכם מ- 06:00 בבוקר ועד 24:00 בלילה (חצות),  מנהל אישורי ההגעה האישי שמלווה אתכם ידאג לתת לכם את כל התשובות לכל השאלות ואפילו יותר, אנחנו תומכים, מייעצים ונותנים הרגשת ביטחון מלאה ככה שאתם נכנסים לחופה בשלווה ובראש שקט.

בוודאי! גם אנחנו היינו סטודנטים (זה היה מזמן…אבל היינו) ואנחנו מאוד מבינים שלהתחתן זה עסק יקר ובייחוד בזמן לימודים לכן יש לנו חבילות מיוחדות לסטודנטים ובנוסף, אצלנו ב- wisely.events כל סטודנט ו/או חיילים משוחרים (עד חצי שנה) מקבלים מתנה מיוחדת! Save The Date דיגיטלי מיוחד! לדוגמא ליחצו כאן

אנחנו הספק היחיד בארץ שלא גובה שום תשלום לפני החתונה! כן, אתם רואים ואף קוראים נכון! אין אצלנו מקדמות ואין אצלנו מעטפות ביום האירוע! אנחנו ב- wisely.events קודם נותנים שירות ואחרי האירוע גובים את התשלום.

ניתן לשלם לנו עבור השירות, וידוא הגעה לחתונה וסידורי הושבה לחתונה עד יומיים אחרי האירוע!

אנחנו מבינים שיש לכם המון הוצאות לפני החתונה ותשלומי מקדמות להמון ספקים ובואו לא נשכח שהמטרה שלנו היא הרי לחסוך לכם כסף ולעזור לכם שתשלמו פחות לכן אנחנו היחידים בארץ שמאפשרים לשלם עד יומיים אחרי האירוע בהעברה בנקאית.

אנחנו מתקשרים לאשר הגעה לחתונהשל כל זוג אצלנו ללא הגבלה! חשוב לזכור: המטרה שלנו הוא שתדעו בדיוק כמה אורחים יגיעו לחתונה.

אנחנו נתקשר 7,8,9,10 ואם תרצו יותר אנחנו גם נתקשר יותר.

חשוב אבל להבין שאנחנו לא מטרידים את האורחים שלכם, אנחנו לא נתקשר 7,8,9 פעמים ביום אחד כי הרי מה שיקרה הוא שבפעם התשיעית האורח יענה ולא באמת משנה מה נשאל אותו הוא יגיד "כן" ואחוזי הדיוק יפגעו. לכן אנחנו מנסים להתקשר בכל יום בשעה אחרת פעם/פעמיים לאורח במידה והוא לא עונה ננסה יום למחרת בשעה אחרת בכדי להשיג את האורח.

שאלות לסידורי הושבה לחתונה

בוודאי! בסידורי הושבה של wisely.events יש בכל אירוע צוות דיילות ומנהל הושבה אישי שאחראי על כל ניהול ההושבה.

מנהל ההושבה הוא בעל 6 שנים נסיון בתחום האירועים והחתונות, אנחנו לא נותנים "לילדים" לנהל לכם את סידורי ההושבה. יש לנו צוות דיילות מקצועי וייצוגי שיקבל את האורחים שלכם בצורה מכובדת וחייכנית.

אנחנו עובדים בכל הארץ, צוות סידורי ההושבה מגיע כ- 45 דק' לפני האירוע בכדי להקים את העמדה, לעצב את שולחן קבלת הפנים היוקרתי ולוודא שכמות השולחנות והכיסאות תואמת את המספר שהתחייבתם לאירוע.

הצוות עוזב את האולם לאחר שכל האורחים התיישבו ולכל אורח יש מקום ישיבה.
בדרך כלל עד השעה 22:00 מסתיימת ההושבה (בקיץ) בחורף זה קצת יותר מוקדם

ניהול סידורי ההושבה לחתונה שלנו מבוסס על עמדות דיגיטליות ממוחשבות שיש לכל דיילת בקבלת הפנים, כל אורח שמגיע לחתונה נרשם במערכת ובסוף האירוע תקבלו דו"ח מפורט על כל אורח: באיזה שעה הגיעה, כמה הגיעו בפועל ובאיזה שולחן הוא ישב.

אנחנו לא רוקדים על שתי חתונות באותו הערב. אנחנו ב- wisely.events מאוד מקפידים על יחס אישי ובעיקר אנושי ולכן בערב שלכם אנחנו נהיה רק אתכם!

אנחנו ממליצים לשריין תאריך כחודשיים לפני מועד האירוע ובהתאם לזמינות צוות המשרד ואישורו.

מחיר, מחיר כולם רוצים רק מחיר וכמה שיותר נמוך!

המחיר לסידורי הושבה נגזר מכמה פרמטרים: כמות האורחים (ברוטו), מיקום האירוע, וסוג החבילה. אנחנו בטוחים שאתם רוצים לשלם כמה שפחות אך חשוב יותר להבין מה כל ספק נותן בתמורת למחיר ולבצע השוואת מחירים נכונה.

אנחנו מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר בתחום! ואף יותר מזה אנחנו מתחייבים שתקבלו הרבה יותר בהרבה פחות כסף!
אנחנו מזמינים אתכם לבדוק אותנו! לקבלת המחירים המיוחדיים שלנו ישירות לטלפון שלכם פשוט השאירו פרטים או התקשרו 03-688-6720 ותקבלו את המחיר המשתלם ביותר לאישורי הגעה וסידורי הושבה לחתונה שלכם.

 

רצינו להגיד תודה רבה לצוות הטלפניות המקצועי בניצוחו של מושיקו האלוף. מושיקו, אין עלייך. תמיד עונה, מרגיע, אכפתי ומעדכן על כל דבר. תורידו את זה מהראש שלכם, אין מה לדאוג. צוות אליפות !!! תודהההה!!! רן ותומר:)
תומר ורן מתחתנים וידוא הגעה לאירועים
תומר ורן
17/11/16
משוב
שירות 100%
מקצועיות 100%
דיוק 96%
זמינות 100%
משיחת הטלפון הראשונה היה לי ברור שאיתו אני הולכת, מושיקו זמין בכל עת בכל שעה, גם בשעות הקטנות של הלילה, סבלני למיליון שאלות ונעים הליכות. השירות מקצועי מאוד ואין תחושה של חוסר וודאות. ממליצה מאוד לכל המתלבטים, הנתונים המתקבלים נותנים תמונה מדוייקת באחוז גבוה ובסופו של דבר הרבה שקט.
דנה ורון
20/12/16
משוב
שירות 100%
מקצועיות 100%
דיוק 98%
זמינות 100%
אם אתם רוצים אישורי הגעה/סידורי הושבה ועוד דברים נוספים מדהימים לחתונה? Wisely זו הכתובת! חברה מקצועית ברמות שלא רואים בארץ! מושיקו הוא פשוט מדהים עזר לי לאורך כל הדרך בשעות הזויות ותמך והרגיע שנלחצתי, עזר בכל דבר שאפשר אפילו אם זה לא היה קשור לשירות שלקחתי מהם. הם נותנים עדכון מסודר על כל האישורים והם הגיעו לאחוזי דיוק ממש גבוהים! נחסך לי מלא כסף בזכות שירות מעולה. ראיתי שבכל מקום אחר השירות הרבה פחות איכותי והרבה יותר יקר. בקיצור הכי שווה בעולם ותודה לאל שיש את מושיקו!
וידוא הגעה לאירועים לרונית ושי
רונית ושי
31/03/17
משוב
שירות 100%
מקצועיות 100%
דיוק 95%
זמינות 100%

יש לנו אלפי זוגות מרוצים!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

לקבלת המחיר ישירות לטלפון שלך

אנו תמיד זמינים כדי לעזור לכם. בין אם זו שאלה על אישורי הגעה לחתונה, שאלה לגבי סידורי הושבה לאירועים, או כל שאלה אחרת, אנחנו כאן כדי להשיב לבקשתכם.