אישורי הגעה לכנסים

מהי חשיבותם של אישורי הגעה לכנסים המופקים במקצועיות? האם יש ההבדל בין אישורי הגעה לאירועים פרטיים לבין אישורי הגעה לכנסים עסקיים? וכיצד ניתן לקבל את אישורי ההגעה ביעילות המרבית?

סוגים שונים של כנסים משמשים לשורה ארוכה של מטרות. לצד כנסים מקצועיים שנערכים על ידי חברות וארגונים, ישנם גם כנסים אקדמיים מטעם מוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובעולם. אך למרות ההבדלים, קיימים מאפיינים משותפים לסוגי האירועים שונים, כגון הצורך בקבלת אישורי הגעה לכנסים – שבכוחם לעזור למארגני האירוע לתכנן אותו באופן מיטבי – ואף לעודד כמות גדולה יותר של מוזמנים להגיע לכנס.

תשומת הלב

אנחנו מקפידים על רשומה ורשומה. אצלנו ב-wisely.events לא נוותר על אף רשומה!

אנחנו נבצע שליחת סמסים, מיילים ונתקשר למוזמנים לכנס בכדי לקבל תשובה כנה ואמיתית

הקשר האישי

אנחנו מאמינים בשירות, חלק נכבד של התהליך הוא לקבל שירות על ידי נציג אישי ואנושי.

כל לקוח עסקי שלנו מקבל יחס וזמינות של לקוח VIP, מנהל אירוע יספק לכם את המענה לכל השאלות, בקשות או בכל ייעוץ והכוונה שתצטרכו.

מנהלי האירועים שלנו בעלי נסיון רב בתחום

טכנולוגיה מתקדמת

השירות מטעם wisely.events הוא בדיוק מה שחיכית לו על מנת לדעת כמה אנשים בדיוק מתכוונים להגיע לכנס שלך. במקום לבזבז על זה זמן, מאמץ וכסף, אנו נרכז עבורך את אישורי ההגעה בפלטפורמה נוחה אחת – המשלבת בין טכנולוגיה מתקדמת ותקשורת אישית. בעזרתנו, הכנס שלך יהיה מלא ולך יישאר רק לגרוף את המחמאות!

לפרטים והזמנת שירות אישורי הגעה לכנסים התקשרו אלינו

מתחייבים לתת הצעת מחיר ישירות לטלפון הנייד תוך זמן קצר

מדוע יש לפעול לקבלת אישורי הגעה לכנסים?

אישורי הגעה לכנסים מיועדים לספק מענה לכמה פונקציות.

  • ראשית, בעזרת אישורי הגעה ניתן לדעת כמה אנשים עומדים להשתתף בכנס – ומה כמות המקומות הנדרשת עבורם. במקביל לכך, אם מקבלים מוקדם את אישורי ההגעה, אפשר לחסוך בהוצאות ולהשתמש טוב יותר בתקציב הפנוי.
  • שנית, אישורי הגעה מונעים צפיפות. ככל שיש יותר אישורי הגעה עדכניים ורלוונטיים, כך מארגני הכנס יכולים לדאוג לתנאים נוחים עבור האורחים שמתכוונים להשתתף. בנקודה זו כדאי לציין כי כשמדובר בכנסים עסקיים ואקדמיים, לצפיפות יש השפעה אדירה על הרושם הראשוני שאותו האורחים מקבלים.
  • מעבר לכך, אישורי הגעה תורמים להצלחת הכנס כי הם מאפשרים לקבוע את לוח הזמנים באופן מדויק. על מארגני הכנס לדעת כמה מוזמנים עומדים להופיע בקבלת הפנים, כמה ישתתפו בהרצאה המרכזית וכמה יישארו לפעילויות ולאטרקציות. במקום לקבל החלטות לחוצות ברגע האחרון, אפשר וצריך להשתמש באישורי הגעה ככלי עבודה.

הבדלים בין סוגים שונים של אישורי הגעה

הטעות הנפוצה היא להתייחס אל כל סוגי האירועים באותה צורה. בפועל, יש הבדל גדול בין האופן שבו אוספים אישורי הגעה לאירועים פרטיים ועסקיים: כך למשל באירועים פרטיים הדגש הוא על הצורך באישורי הגעה לסגירת שולחנות וחיסכון בהוצאות, בעוד לקראת כנס מקצועי יש משמעות מוגברת לאופן שבו יוצרים קשר עם קהל היעד – ולרושם שמשאירים עליו.

במילים אחרות, מארגני כנסים מקצועיים ואקדמיים לא יכולים להרשות לעצמם להסתפק בקבלת אישורי הגעה סטנדרטיים. אם המארגנים רוצים שהאורחים ירגישו שהכנס הוא אירוע אקסקלוסיבי, עליהם לדאוג למערך מקצועי ומסודר של איסוף אישורי הגעה שלא מצריך מאמץ מצד המוזמנים. כך מייחדים כנס מקצועי מאירוע חובבני ומבטיחים שהוא יתחיל ברגל ימין.

שיטות לאיסוף אישורי הגעה לכנסים במינימום מאמץ

ניתן לאסוף אישורי הגעה באמצעות שיחת טלפון אישית אל המוזמנים, הודעת סמס או בעזרת דואר אלקטרוני. מטבע הדברים, רצוי להתאים את סוג האיסוף של אישורי ההגעה אל קהל היעד: חברות הייטק למשל יעדיפו שאישורי ההגעה יגיעו במייל, בעוד באקדמיה ובמגזר הציבורי רצוי להשתמש גם בשיחת טלפון ובהודעות לנייד.

הדור החדש של טכנולוגיית איסוף אישורי הגעה לכנסים מבית wisely.events מאפשר לך לשלב בין השיטות הקיימות. כך ביכולתך לגייס את הטכנולוגיה המתקדמת בתחום על מנת לאסוף כמויות גדולות של אישורי הגעה בתוך זמן קצר, אך מבלי שזה יבוא על חשבון היחס האישי והאנושי למוזמנים שלך.

אחרי ככלות הכל, כאשר המוזמנים מרגישים שהם מקבלים יחס ראוי, יגברו הסיכויים לכך שירצו להגיע לכנס – או לכל הפחות ימסרו פרטים כנים על הסיכוי שהם אכן ישתתפו בו.

הכנס שלך מתחיל עכשיו!

wisely.events מתחייבת להרכיב עבורך הצעת מחיר ללא תחרות. אנו נדאג לתקשורת אישית ואנושית בין המוזמן לטלפנית באמצעות סמס/מייל/טלפון ונחסוך מאמץ לכל המעורבים. למידע נוסף, כל מה שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ולתאם שירות מקצועי לקבלת אישורי הגעה לכנסים במחיר משתלם.

רוצים אישורי הגעה לכנס שלכם?