אישורי הגעה לחתונה שחוסכים לכם הרבה מאד כסף, זמן וטרדות מיותרות

נתחיל בטורח המיותר שנחסך מכם – להשיג אישורי הגעה לחתונה ממאות מוזמנים. ולמרביתם, צריך להתקשר כמה פעמים. ונמשיך בחיסכון הכספי. רשימת המוזמנים לחתונה קובעת כמה מנות יש להזמין וכאן החיסכון הגדול. די ב-50 מוזמנים שלא מגיעים כדי להבין שמדובר באלפי שקלים ויותר. (אגב, הניסיון מצביע על מספר גדול בהרבה: בין 10% ל- 30% שלא מגיעים). מכאן נובע הדגש וההשקעה הרבה הניתנת ליצירת קשר עם המוזמנים וקבלת.

סמס דיגיטלי

צוות טלפניות מקצועי

דו"ח אישורים מקצועי

סמס תזכורת

ניווט ב- WAZE

סמס "תודה שחגגתם"

צוות דיילות

אנושי ואישי

איך מתבצעת התקשורת למול רשימת המוזמנים לחתונה?

תהליך אישורי הגעה לחתונה מתבצע בשלושה שלבים. את רשימת המוזמנים לחתונה שתגישו לנו נטען במערכת הדיגיטלית לניהול אישורי הגעה לחתונה. ואז:

בשלב הראשון –  לפני האירוע. כ-10 ימים לפני מועד האירוע נשלח הודעת SMS על פי קובץ אקסל לחתונה. הצעירים שבמוזמנים, בדרך כלל מגיבים מהר. אלה שלא השיבו למסרון, זוכים לשיחת טלפון מצוות הטלפניות המקצועי שלנו. הן יצרו קשר כמה פעמים שצריך יום אחר יום ובשעות שונות כדי להגדיל את הסבירות ליצירת קשר ולאפשר לנו להגיש לכם רשימה סופית הכי מדויקת שרק ניתן.

כך תוכלו לסגור עם האולם/קייטרינג את מספר המנות שיש להכין ולחסוך את עלות המנות של כל ה"לא מגיעים". בכל מקרה, בכל יום נעביר אליכם דו"ח מפורט מי מגיע, מי לא, מי מתלבט כולל נתון שכל מוזמן ציין בפני הטלפניות: "אני אגיע לבד"… "מגיעים עם תינוקת ושני מבוגרים?"… "מעדיף מנה צמחונית.." וכדומה.

דיגיטלי | מדויק

טכנולוגיה בלעדית

בשלב השני – יום החתונה. בעוד אתם בשיא ההתרגשות ועסוקים בהכנות האחרונות, אנחנו נשלח מסרון תזכורת לכל האורחים, שאישרו הגעה לחתונה, בצירוף קישור לניווט אל מקום האירוע באמצעות ה-WAZE. חשוב לציין, כל המסרונים שלנו הם אישיים זה כולל את שמו של האורח בגוף ההודעה.

"יוסי כהן הערב זה קורה! הגר ותומר מתחתנים!
קבלת פנים בשעה 19:30, חופה 20:30.

לניווט מהיר ל"עלמה" ברח' שיזף באבן יהודה: https://waze.to/li/hsv8zdh8mh

מתרגשים ומצפים לראותכם, משפחת רומלט ומשפחת אשכנזי"

 

בשלב השלישי –  היום שאחרי האירוע, יום מיוחד (לא פחות מהיום של החתונה). אישורי הגעה לחתונה כבר מאחורינו אבל המלאכה שלנו לא הסתיימה. לסיום,  אנחנו שולחים תודה גדולה ב- SMS דיגיטלי חכם לכל המוזמנים שהגיעו. SMS  חכם? מה זה? אורחי הכלה יקבלו את ההודעה כאילו נשלחה באופן אישי מהטלפון של הכלה, כנ"ל לגבי המוזמנים מצד החתן, מוזמני ההורים מההורים, חברים לעבודה של החתן ממנו ושל הכלה ממנה וכך הלאה….

זהו שירות שמייצר תקשורת אישית ואשר בעקבותיו מגיעים אליכם המון פידבקים מפרגנים.

וידאו הגעה לחתונה לסטודנטים

גם אנחנו היינו סטודנטים…כן זה היה מזמן אבל אנחנו בהחלט מבינים שלהיות סטודנט ולהתחתן זאת הוצאה גדולה, לכן אצלנו ב- wisely.events סטודנטים מקבלים הטבות והנחות מיוחדות.

לפרטים נוספים, או הזמנת שירות אישורי הגעה לחתונה אפשר להתקשר אלינו 03-688-6720

או ליצור קשר במייל info@wisely-events.co.il ואחד מאיתנו ידאג לחזור אליכם בהקדם

סמסים + טלפניות

משלמים אחרי האירוע

יחס אישי ואנושי

קבלו הצעת מחיר ללא תחרות!

צרו איתנו קשר וקבלו מתנה! אצלנו בחברת wisely.events כל זוג שסוגר עסקה מקבל מתנה מיוחדת!

השארו פרטים ונדאג לחסוך לכם הרבה כסף
‎‎‎‎